Instalace kamer

Provádíme instalace kamer a revitalizace starých analogových systémů na nové HD TVI při zachování  stávajících kabelových rozvodů.

Instalujeme IP kamerové systémy včetně nové strukturované kabeláže ke kamerám.


Bezpečnostní kamery

Provádíme instalace kamer a systémů značky HIKVISION, umožňující monitoring interiérů či venkovních prostor i v noci. 

Renovace kamerových systémů

Zajišťujeme revitalizaci vašich starých a nevyhovujících kamer  za výkonnější a lepší například i s nočním viděním

Prodej kamerových systémů 

Na základě Vaší poptávky dodáme kamery značky HIKVISION, které budou splňovat přesně vaše požadavky.


Instalace kamer do menších obchodů a prodejen

Instalujeme bezpečnostní kamery a kamerové systémy, které jsou výborným zabezpečovacím prvkem zejména v obchodech a prodejnách, kde je ve vybraných lokalitách zvýšené riziko krádeže či vandalismu. Musíte myslet samozřejmě i na pojištění, pokud však chcete mít šanci, že bude pachatel dopaden, nebo si chcete sami zkontrolovat, jak to u vás na prodejně vypadá, je kamera vhodnou investicí.


Instalace kamer do budov a domů

Zlepšete zabezpečení svého rodinného domu instalací kompletního kamerového systému. Máte strach z vykradení, vandalismu či jiného poškození své nemovitosti? V takovém případě je pořízení IP kamerového systému rozhodně správnou cestou. Tyto kamerové systémy jsou navíc multifunkční a hodí se i do bytových domů či do jiných objektů pro vnitřní i venkovní monitoring.

U nás si můžete kamerový systém objednat a mimo to vám rádi poradíme s výběrem vhodného modelu na míru vašim potřebám. Z dalších služeb nabízíme například revitalizaci kamer, jejich výměnu a samozřejmě i instalaci, kdy vybrané bezpečnostní kamery uvedeme do provozu a vysvětlíme, jak je správně ovládat.

IP kamery zobrazují aktuální záznam a jsou také schopné pořídit záznam, na který se můžete podívat i s časovým odstupem. Jedná se tak o ideální zabezpečovací prostředek, který navíc mnohé zloděje a vandaly od jejich činů spolehlivě odradí.


Prodej kamerových systémů

Prodáváme kamerové systémy ve výhodných sadách. Ideální jsou moderní IP kamery včetně záznamového zařízení, které nabízejí pohodlnou instalaci, snadný přístup a chytré zabezpečovací prvky. Jsou určené pro monitoring vnitřních ploch prodejny i venkovní plochy před obchodem. Využít je tak můžete jak na vlastní prodejní plochu, tak i na výlohu či zabezpečení vchodu.

Kamerový systém firmy HIKVISION poskytuje jasné a detailní snímky počínaje vchodem, přes nákupní zónu až k pokladně vašeho obchodu. Díky plynulému záznamu s velkým rozlišením a vysokou frekvencí snímků dokáže sledovat všechny druhy rychlejších pohybů jako jsou např. manipulace s penězi či krádeže a jsou to ideální kamery do obchodu.


Bezpečnostní kamery působí i jako odstrašující prostředek před krádežemi, loupežemi a vandalismem.
Záběry kamer potom mohou usvědčit pachatele na policii a v případě soudního sporu sloužit jako důkaz.  Kamery do středně velkých prostor

Tento kamerový systém se záznamem je určený pro středně velké obchody jako jsou samoobsluhy s potravinami, prodejny s oblečením, sportovními potřebami, kosmetikou či restaurace, které potřebují předcházet krádežím a odhalovat zloděje či vandaly. Kamery proto zajišťují jak bezpečnost zaměstnanců tak sledují i pohyb a chování zákazníků a zboží v prodejně i mimo ní. 

Je vybaven Full HD megapixelovými kamerami, centralizovaným vzdáleným sledováním s napojením na bezpečnostní agenturu, případně do řídící místnosti.. Může být i jako součást bezpečnostního poplašného systému s přístupem k řídícím systémům zabezpečovacího zařízeni.


Při výběru vhodného kamerového systému velmi záleží na charakteru a rozloze plochy, jakou chcete zabezpečit. Proto vám nabízíme odborné konzultace a rádi vám pomůžeme s výběrem ideálního zařízení. Zajišťujeme rovněž instalaci kamer, opravy a údržbu v rámci servisu i mimo něj. Instalace kamer
Instalace kamer
Instalace kamerových systémů
Instalace kamerových systémů

Protože instalace kamer probíhá většinou ve výškách, tak nesmíme trpět na závratě:)